Akcesoria

Oryginalne akcesoria to gwarancja wysokiej jakości i atrakcyjnego wyglądu. Wszystkie zostały zaprojektowane i wykonane ze szczególną dbałością o detale. Dlatego tak idealnie pasują do unikalnych rozwiązań naszych samochodów. Akcesoria zwiększają funkcjonalność samochodu lub podkreślają jego indywidualny charakter.

 • Transport bagażu

  Zabierz ze sobą wszystko, czego potrzebujesz. Szeroka gama funkcjonalnych systemów i uchwytów transportowych ułatwi przewóz każdego typu bagażu zarówno podczas podróży służbowych, jak i wyjazdów rekreacyjnych. Nasza oferta zawiera szereg oryginalnych produktów Opla, a jej uzupełnienie stanowią rozwiązania naszego partnera – firmy Thule, lidera w zakresie systemów transportu bagażu.

 • Dywaniki podłogowe

  Dywaniki, poza zabezpieczaniem podłogi, pełnią również funkcję estetyczną. Możesz wybierać wśród różnych kolorów, wzorów i materiałów. Wszystkie dywaniki są idealnie dopasowane do wnętrza kabiny pasażerskiej. Nadaj wnętrzu indywidualny styl, jednocześnie chroniąc wykładzinę przed brudem, wodą i zużyciem.

 • Osłony okienne

  Wykonane z wysokiej jakości materiału. Ograniczają dostęp światła o ponad 70% zapewniając pasażerom tylnej kanapy ochronę przed promieniami słonecznymi. Dodatkowo zwiększają bezpieczeństwo, zasłaniając przewożony bagaż. Dopasowane do kształtu tylnych okien, nie przeszkadzają w ich otwieraniu i zamykaniu.

 • Lakiery

  Lakiery zaprawkowe idealnie naprawią uszkodzoną powierzchnię lakieru. Zatuszuj odpryski i wgniotki oryginalnym lakierem GM

 • Bezpieczeństwo

  Doskonały wygląd w bezpiecznym otoczeniu. Apteczki, trójkąty awaryjne, zestawy żarówek, reflektory przeciwmgielne, systemy alarmowe, foteliki dziecięce oraz inne elementy podnoszące komfort i bezpieczeństwo podróży. Wszystko co potrzebne, aby zapewnić pełną ochronę Tobie i całej rodzinie. Co więcej, dzięki tym akcesoriom Twój Opel na długo zachowa oryginalny wygląd.

 • Wyposażenie kabiny

  Chcesz zwiększyć komfort podróży, poprawić funkcjonalność wnętrza czy po prostu mieć więcej satysfakcji z jazdy? Wybór Oryginalnych Akcesoriów Opla to decyzja, która zaprocentuje.

 • Stylistyka i Linia OPC

  Chcesz wyróżnić się z tłumu? To dobre miejsce, aby podjąć taką decyzję. W naszej ofercie posiadamy elementy stylizacji nadwozia i wnętrza, które nadają Oplom prawdziwie unikalny styl. Linia akcesoriów Opel Performance Center (OPC) to gwarancja dynamicznego wyglądu, zaawansowanych rozwiązań i ponadprzeciętnych osiągów. Zaakcentuj swój charakter!

 • Listwy boczne

  Idealnie dopasowane do kształtu karoserii. Chronią lakier samochodu przed uszkodzeniami parkingowymi i jednocześnie mocno akcentują dynamiczne linie nadwozia.

 • Owiewki

  Owiewki wykonane z wysokiej klasy surowca o podwyższonej wytrzymałości:
  - likwidują parowanie szyb w deszczowe dni,
  - minimalizują szum wiatru,
  - zapewniają optymalny dopływ świeżego powietrza, co przyczynia się do lepszej wentylacji w samochodzie.
  - są tak zaprojektowane, aby uatrakcyjniły wygląd Twojego auta!

 • Chlapacze

  Oryginalne chlapacze są montowane do fabrycznych elementów mocowania. Chlapacze chronią karoserię samochodu oraz innych użytkowników drogi przed kamieniami i wodą.

 • Użyteczne akcesoria

  Użyteczne akcesoria marki GM to nieodzowne elementy wyposażenia twojego Opla!

 • Kosmetyka

  Oferta artykułów i kosmetyków samochodowych do pielęgnacji auta marki GM i nie tylko. U nas znajdziesz najlepsze zapachy, szampony, woski, piany aktywne, glinki, cleanery, akcesoria do korekty lakieru, polerowania, detailing.

 • Pióra wycieraczek

  Najpierw podczas deszczu na szybie pojawiają się pojedyncze smugi. Potem jest ich coraz więcej. Czasem wycieraczka po prostu opuszcza całe fragmenty szyby, pozostawiając na niej wodę. Jeśli pióro zaczyna się rozpadać, na szybie pojawiają się nieusuwalne rysy. Kupić nowe pióra – niby nic prostszego! Jednak mijają już czasy, gdy wystarczyło znać długość wycieraczek czy wręcz samych gumek. Teraz trzeba znać także rodzaj mocowania, czasem przewidzieć krzywiznę szyby, zdecydować się na pióra ze spoilerem lub bez, albo pióra płaskie bez klasycznego stelaża. W przypadku oryginałów dobór jest prosty i jakość jest najwyższa.

 • Audio, Nawigacja

  Podróż z dobrym systemem audio-informacyjnym jest bardziej przyjemna, a dotarcie na miejsce jeszcze łatwiejsze. Zestawy multimedialne Opla to bardzo zaawansowane technologicznie urządzenia. Bądź zawsze w kontakcie i korzystaj z szerokiej gamy uchwytów na telefon i zintegrowanych zestawów głośnomówiących Bluetooth z uchwytami na telefon, systemów nawigacji i aktualnych map oraz różnego typu złącz do podłączenia urządzeń zewnętrznych.

 • Ładowarki, kable,...

  Niezależnie od tego, czy jesteś w domu czy w podróży mamy dla Ciebie rozwiązania ułatwiające ładowanie akumulatorów Twojego Opel z napędem elektrycznym lub modeli z napędem hybrydowym typu plug-in. Kable do ładowania, adaptery i stacje naścienne Wallbox, udostępniające elastyczne rozwiązania i udogodnienia w codziennym użytkowaniu samochodu elektrycznego - oto oferta, w której zapewne znajdziesz to, czego potrzebujesz.